Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach.   Nasza pasja: Jesteśmy w bliskości, tworzymy w miłości, żyjemy w jakości!

Plantacja Konopi MARYA

Kryształowice

Wykład o plantacji konopi na Festiwalu Kocham Cię 2020. Wcześniej byłem z warsztatami na transowym Uroczysku i z wykładem podczas Festiwalu Stacja Wolimierz.

Występuję w roli ROLNIKA, prowadzącego w Polsce legalną plantację konopi. Opowiadam swoją historię. Od 2015 roku podjąłem misję wyjścia z miasta i zmiany stylu życia. Rzuciłem pracę w dużej firmie, kupiłem malutkie pole, i rok po roku, krok po kroku przeszedłem cała drogę odzwyczajania się od miasta, aż do zasiedlenia się na wsi. Zmiana dotyczy wielu obszarów życia – jedzenie, korzystanie z zasobów, postrzeganie rzeczywistości, zmiana priorytetów, sposobu zarabiania i podejścia do pieniędzy, używanie techniki, aż do takich duchowych aspektów, czyli patrzenia na energię, wibracje i miłość. Dlatego tak mocno zawibrowała mi nazwa festiwalu. Spodziewałem się, że spotkam podobnych ludzi, o wysokiej wrażliwości serca. Nie pomyliłem się.

Miłość w polu konopi

A serce i miłość są podstawą w tym co robię również w polu, w gospodarstwie. Konopie, zarówno pojedynczo jak i całym łanem, to mega inteligencja i duch, z który uczy. Z którym można doświadczać pełni życia. Doświadczam i dzielę się wiedzą. Po wizytach rolników z ubiegłego roku, obecnie jest wysianych kilka nowych pól. Po artykułach w mediach w żniwa pojawiły się u nas dziesiątki wolontariuszy i chętnych do pracy ludzi, których zawołało coś czego nie umieli wytłumaczyć. Po spędzeniu swego czasu w polu z hektarem Maryi, już wiedzieli po co przyjechali. Niemal każdy świadomiej lub mnie przeżywa u nas swój proces zmian. Dlatego w tym roku mam jeszcze większą otwartość na przekazywanie wiedzy bo widzę jaki to ma sens.

Wykład o konopi na festiwalu Kocham Cię

Wykład o konopi na festiwalu Kocham Cię

Wykład o konopi na festiwalu Kocham Cię

Wykład o konopi na festiwalu Kocham Cię

 

 

 

 

 

 

Może też ma znaczenie, że jestem świadomym wiedźminem i szamanem, idę ścieżką serca, miłości. Moje pole prowadzi do uzdrowień. Uzdrawiająca jest też moc kręgu, zespołowej pracy ludzi, którzy przyjeżdżają u nas pracować. Tak to wszystko zaczęło działać, że nie potrzebujemy już prowadzić indywidualnych sesji uzdrawiających. Raczej uczymy ludzi pracy ze sobą poprzez pracę w polu konopi, poprzez kontakt z naturą. To działa, w tym się coraz bardziej zakochujemy i o tym chcę opowiedzieć. A też o samej konopi, o tym co z nią robimy, jak działa na ludzi i do jakich zmian w zdrowiu, a tym samym w życiu może doprowadzić. Na serio, można się zakochać ❤

Kto był albo próbował ten potwierdzi 😉 Zapraszam więc Was też.

Na każdym wykładzie oczywiście tez mówię o prawnych aspektach zakładania plantacji, Chętnie też udostępniam kontakty do innych rolników, do dostawców nasion i maszyn. Odpowiadam na indywidualne pytania. Rozdaję próbki suszu CBD dla uczestników warsztatu aby mogli zapalić na legalu, na próbę, aby doświadczyć. Mam odpowiednie badania suszu i zezwolenie, więc mogę 😉

Pin It on Pinterest

Share This