Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach.   Nasza pasja: Jesteśmy w bliskości, tworzymy w miłości, żyjemy w jakości!

KUPUJ BEZPOŚREDNIO OD ROLNIKA

Oferta – Plantacja Konopi MARYA

Hurt. Przetwórstwo. Sklepy.

Nasza oferta „Hurt. Przetwórstwo. Sklepy” dotyczy sprzedaży płodów rolnych bezpośrednio z naszego gospodarstwa rolnego – Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach – z przeznaczeniem do użytku i przetwórstwa w branży spożywczej, farmaceutycznej i medycznej. Są nią objęte płody rolne nieprzetworzone lub w formie surowca przygotowanego do łatwego dalszego przetwórstwa np. po selekcji, rozdrobnione, zmieszane, frakcjonowane, itp.

Oferta ta kierowana jest zarówno do osób prywatnych chcących kupić większe ilości na własne cele w doskonałej cenie prosto z plantacji, ale głównie jest to oferta dla firm, sklepów, zakładów przetwórczych, które potrzebują sporadycznie lub stale większe ilości surowca z konopi do produkcji własnych wyrobów lub do dalszej odsprzedaży pod własną marką.

Oferujemy sprzedaż w ramach naszej marki „Plantacja Konopi w Kryształowicach” lub w ramach oferty WHITE LEBEL. Jest również możliwa sprzedaż w systemie dropshipping, lub innych rodzajów współpracy handlowej. Dla nas najważniejsze skupić się na utrzymaniu wysokiej jakości uprawianych konopi a więc chętnie podejmujemy współpracę w zakresie kontraktacji naszych plonów lub nawet specjalnej uprawy na zamówienie.

Jeśli w decyzji o zakupie ilości hurtowych może Ci pomóc sprawdzenie jakości naszych wyrobów – zamów mniejszą ilość (detal) wybierając spośród gramatur dostępnych w kategorii DETAL i TESTERY.

Zgodnie z RODO nie wymagamy danych wrażliwych o kupujących, a wszelkie dane (np. adres do wysyłki) podajesz dobrowolnie w celu jednorazowej obsługi. Nie prowadzimy ewidencji adresów, kontaktów, ani bazy klientów kupujących bez faktury.

Sprzedaż dla przedsiębiorstw objętych VAT odbywa się na fakturę RR (Rolnik Ryczałtowy). Aby kupić na fakturę należy to zaznaczyć w formularzu zamówienia. Prowadzimy ewidencję dokumentów sprzedaży, w tym przypadku Faktur RR wystawianych przez klientów.

Produkty zawierają w składzie konopie siewne (Cannabis Sativa) uprawiane legalnie na terenie Polski. Produkt przygotowany do użytku profesjonalnego – kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym, masz wystarczającą wiedzę dotyczącą korzystania z produktów konopnych. Produkty konopne należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności – przechowywać w chłodnych i ciemnych miejscach, chronić przed niekontrolowanym dostępem innych osób, zwłaszcza dzieci. Oferta zgodna z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani. Przed użyciem należy przeczytać etykietę oraz zapoznać się informacjami o produkcie i jego składzie. W przypadku pomysłów na zastosowanie medyczne i farmaceutyczne, należy konsultować z lekarzem lub farmaceutą, mającym odpowiedni zasób wiedzy o terapiach z użyciem konopi.

Wszystkie ceny podane DO ZAPŁATY.
Sprzedaż w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego oraz na fakturę RR (Rolnik Ryczałtowy).
Wszelkie dane na tej stronie stanowią informację handlową, służącą do złożenia zapytania o ofertę, oferty oraz zamówienia, które jest realizowane po ustaleniu warunków dostawy i płatności, akceptacji i dopełnieniu ustalonych warunków. We wszystkich sytuacjach decydujące zdanie podejmuje właściciel gospodarstwa, dlatego w sytuacjach tego wymagających prosimy o kontakt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pin It on Pinterest