Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach.   Nasza pasja: Jesteśmy w bliskości, tworzymy w miłości, żyjemy w jakości!

Plantacja Konopi MARYA

Kryształowice

Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań jest praca na plantacji konopi, lub po prostu praca fizyczna na świeżym powietrzu. Wśród szanujących siebie nawzajem ludzi. W bliskości z naturą. To ogłoszenie może być dla Ciebie.

Jaka praca na plantacji konopi?

Od kwietnia do października trwa u nas sezon. Wtedy też jest praca i wtedy działamy. Czasem wykonujemy prace rolne przy uprawie konopi na hektarowym polu. A czasem mamy pracę przy tworzeniu i budowie infrastruktury lub działaniach dla rozwoju plantacji. Bywają prace wymagające wysiłku, można powiedzieć – dla silnych. Są też prace lekkie, które może wykonywać niemal każdy dorosły. Jest to głównie praca sezonowa w rolnictwie.
Rozliczanie wg stawki godzinowej, wypłata tygodniowa. Co tydzień też decydujemy o nowych zatrudnieniach na bieżąco analizując zapotrzebowanie wobec planów i postępu realizowanych prac. Najwięcej pracy jest w okresie żniw.

Kogo zapraszamy?

Najchętniej, na naszej na plantacji konopi i gospodarstwie, zatrudnimy osoby z doświadczeniem w tematach:
– praca przy uprawie konopi
– działalność w rolnictwie, w polu, przy pielęgnacji roślin
– prace ręczne w przetwórstwie roślin, zielarstwie
– w ogrodnictwie lub tworzenie architektury ogrodowej
– stolarstwo, konstrukcje drewniane, majsterkowanie
– praca w budownictwie i tworzeniu infrastruktury zewnętrznej

Uzupełnij informacje, o które prosimy w Formularzu i odpowiedz na wszystkie nasze pytania jeśli chcesz aby Twoje zgłoszenie było przez nas poważnie potraktowane. Życie bywa zaskakujące i obfituje w nieoczekiwane sytuacje, więc może się okazać, że Twoje zgłoszenie przyniesie Ci oczekiwany rezultat. Może się spotkamy w pracy na plantacji konopi w Kryształowicach. Nic nie obiecujemy, jednak wspieramy każdą intencję płynącą z czystego serca. Niech się darzy!

FORMULARZ DLA ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PRACĄ NA PLANTACJI KONOPI >>

Uwaga: Ta oferta pracy jest obecnie nieaktualna – na ten moment nie mamy zapotrzebowania. Jeśli jednak doczytałeś/aś do końca, bo interesuje Cię taka praca na plantacji konopi lub z innych względów marzysz o pracy na plantacji konopi – wyślij do nas wiadomość poprzez powyższy FORMULARZ lub zdecyduj się na WOLONTARIAT NA PLANTACJI KONOPI .

Pin It on Pinterest

Share This