Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach.   Nasza pasja: Jesteśmy w bliskości, tworzymy w miłości, żyjemy w jakości!

KUPUJ BEZPOŚREDNIO OD ROLNIKA

Oferta – Plantacja Konopi MARYA

Testery

Nasza oferta “Testery” dotyczy sprzedaży małych ilości płodów rolnych bezpośrednio z naszego gospodarstwa rolnego – Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach.

Zamawiając Tester sprawdzisz przydatność naszych wyrobów do Twoich celów, zapoznasz się z jakością i doświadczysz własnych obserwacji w zakresie korzystania z konopi. Nie wprowadzamy żadnych limitów w zakupie z oferty Testery – można zamawiać od 1 szt.

Możesz także ponawiać zamówienia “testerów” w dowolnych ilościach, jeśli nie są Ci jeszcze potrzebne ilości hurtowe, a wystarczą te oferowane w małych opakowaniach. W celu zakupu ilości hurtowych proszę o skorzystanie z oferty DO PRZETWÓRSTWA HURT, lub napisanie do nas wiadomości poprzez formularz w KONTAKT.

Zgodnie z RODO nie wymagamy danych o kupujących, a wszelkie dane (np. adres do wysyłki) podajesz dobrowolnie w celu jednorazowej obsługi. Nie prowadzimy ewidencji, ani bazy klientów kupujących bez faktury, Aby kupić na fakturę należy to zaznaczyć w formularzu zamówienia. Prowadzimy ewidencję kupujących na fakturę.

Produkty zawierają w składzie konopie siewne (Cannabis Sativa) uprawiane legalnie na terenie Polski. Produkt przygotowany do użytku profesjonalnego – kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym, masz wystarczającą wiedzę dotyczącą korzystania z produktów konopnych. Produkty konopne należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności – przechowywać w chłodnych i ciemnych miejscach, chronić przed niekontrolowanym dostępem innych osób, zwłaszcza dzieci. Oferta zgodna z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani. Przed użyciem należy przeczytać etykietę oraz zapoznać się informacjami o produkcie i jego składzie. W przypadku pomysłów na zastosowanie medyczne i farmaceutyczne, należy konsultować z lekarzem lub farmaceutą, mającym odpowiedni zasób wiedzy o terapiach z użyciem konopi.

Wszystkie ceny podane DO ZAPŁATY.
Sprzedaż w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego oraz na fakturę RR (Rolnik Ryczałtowy).
Wszelkie dane na tej stronie stanowią informację handlową, służącą do złożenia zapytania o ofertę, oferty oraz zamówienia.

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Pin It on Pinterest