Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach.   Nasza pasja: Jesteśmy w bliskości, tworzymy w miłości, żyjemy w jakości!

KUPUJ BEZPOŚREDNIO OD ROLNIKA

Oferta – Plantacja Konopi MARYA

Do przetwórstwa. Hurt

Nasza oferta “Do przetwórstwa. Hurt” dotyczy sprzedaży płodów rolnych bezpośrednio z naszego gospodarstwa rolnego – Plantacja Konopi MARYA w Kryształowicach – z przeznaczeniem do użytku i przetwórstwa w branży spożywczej, farmaceutycznej i medycznej. Są nią objęte płody rolne nieprzetworzone lub w formie surowca przygotowanego do łatwego dalszego przetwórstwa np. po selekcji, rozdrobnione, zmieszane, frakcjonowane, itp.

Jeśli w decyzji o zakupie ilości hurtowych może Ci pomóc sprawdzenie jakości naszych wyrobów – zamów mniejszą ilość wybierając spośród gramatur dostępnych w kategorii TESTERY.

Zgodnie z RODO nie wymagamy danych o kupujących, a wszelkie dane (np. adres do wysyłki) podajesz dobrowolnie w celu jednorazowej obsługi. Nie prowadzimy ewidencji ani bazy klientów kupujących bez faktury,

Sprzedaż dla przedsiębiorstw objętych VAT odbywa się na fakturę RR (Rolnik Ryczałtowy). Aby kupić na fakturę należy to zaznaczyć w formularzu zamówienia. Prowadzimy ewidencję kupujących na fakturę.

Produkty zawierają w składzie konopie siewne (Cannabis Sativa) uprawiane legalnie na terenie Polski. Produkt przygotowany do użytku profesjonalnego – kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym, masz wystarczającą wiedzę dotyczącą korzystania z produktów konopnych. Produkty konopne należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności – przechowywać w chłodnych i ciemnych miejscach, chronić przed niekontrolowanym dostępem innych osób, zwłaszcza dzieci. Oferta zgodna z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani. Przed użyciem należy przeczytać etykietę oraz zapoznać się informacjami o produkcie i jego składzie. W przypadku pomysłów na zastosowanie medyczne i farmaceutyczne, należy konsultować z lekarzem lub farmaceutą, mającym odpowiedni zasób wiedzy o terapiach z użyciem konopi.

Wszystkie ceny podane DO ZAPŁATY.
Sprzedaż w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego oraz na fakturę RR (Rolnik Ryczałtowy).
Wszelkie dane na tej stronie stanowią informację handlową, służącą do złożenia zapytania o ofertę, oferty oraz zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pin It on Pinterest